Fijnflanellen hoeslaken Comodo in een mooie crèmetint
1 van 3
(21 Beoordelingen)
Fijnflanel hoeslaken "Comodo"
€ 63,90
incl. BTW, excl.
Behaaglijk fijn beverflanel - gemaakt van 100% natuurlijk, ongebleekt en ongeverfd katoen, biedt bijzonder zacht en warm comfort.
Praktisch rondom elastiek - maakt het mogelijk het bed snel en kreukvrij op te dekken.
Huidvriendelijk en getest op schadelijke stoffen - voor een gezonde slaapomgeving zonder schadelijke stoffen.
Maat
Levering
Gemaakt & geleverd in ca. 1 week
Behaaglijk warm en van puur natuur katoen
Vooral in de winter zult u dit behaaglijk zachte hoeslaken van fijnflanel waarderen. Het hoogwaardige katoen-flanel is bijzonder zacht en warm en wordt vervaardigd uit puur natuur, dus ongebleekt en ongekleurd katoen. Het laken kan door de omzoomde hoeken en een elastiek rondom razendsnel en plooivrij worden opgemaakt en is ook passend voor het kinderbed verkrijgbaar. Want juist bij kinderen is het belangrijk dat u op natuurlijk bedlinnen let, omdat dit direct met hun gevoelige huid in contact komt. Het gecertificeerde biologische katoen is gecertificeerd volgens GOTS en de Grüner Knopf.
...omdat bio en fair gewoon eerlijk en beter is
Hoewel allnatura er alles aan doet om ervoor te zorgen dat de producten in Duitsland of in de Europese Unie worden vervaardigd, kan soms niet worden vermeden dat de productie in verder weg gelegen landen plaatsvindt. De productie van onze "Comodo" producten vindt plaats in een geselecteerde Indiase fabriek, die een holistische en duurzame aanpak volgt over de hele waardeketen. Deze fabriek zet zich daarom ook in tegen corruptie en kinderarbeid en zorgt voor een veilige werkomgeving en een eerlijk loon voor de werknemers. Omdat de productie wordt uitgevoerd volgens de strenge GOTS-richtlijnen en is gecertificeerd met de Grüner Knopf, kan de hoogste biologische kwaliteit worden gegarandeerd.
Alle productdetails
Hier vindt u alle belangrijke informatie over het product.
Beoordelingen voor Fijnflanel hoeslaken "Comodo"
4,67