Deken van natuurlijk haar van fijne baby-alpaca en merino wol in mooi zilvergrijs
1 van 5
(25 Beoordelingen)
Gemaakt in Duitsland
Alpaca/merino deken van natuurlijk haar "Hembra"
€ 420,90
incl. BTW, excl.
Gemaakt van 80% baby alpaca haar en 20% merino lamswol voor een bijzonder zacht gevoel
Edele glans en volumineus gevoel dankzij hoogwaardige natuurlijke vezels
Ongeverfd in vier natuurlijke tinten met gestructureerde lintrand
Kleur
Maat
Betoverend knuffelzacht met een edele glans
Onze deken van natuurlijk haar "Hembra" overtuigt met een natuurlijke, stijlvolle glans en de fantastisch zachte, volumineuze touch. Dit komt vooral door de combinatie van zeer fijn babyalpacahaar en zuivere merinoscheerwol.
Alpaca's komen van nature voor in het Andesgebergte tot op een hoogte van 4000 m en worden daar natuurlijk blootgesteld aan extreme weersomstandigheden. Daarom heeft de natuur deze dieren uitgerust met een goed isolerende, fijne ondervacht. De alpacawol voor onze woondekens is afkomstig van kleine boerderijen en coöperaties in het Peruaanse hoogland. De dieren leven daar vrij en worden alleen 's nachts gehouden binnen traditionele stenen omheiningen om ze te beschermen tegen poema's. De alpaca's worden daar regelmatig geschoren.
De bijzondere fijnheid en zachtheid van alpacahaar wordt vaak aangeduid met het begrip "babyalpaca". Hier gaat het echter niet alleen om de leeftijd van het dier maar om de fijnheid van de gebruikte haren. De fijnheid kan variëren en hangt af van leeftijd, vachtdeel, opfok en klimaatomstandigheden. Voor knuffeldeken "Hembra" gebruiken we alleen babyalpacahaar, dat zo fijn en glad is dat dit bij de spinnerij met ca. 20 % merinowol moet worden gemengd om überhaupt hiervan garens te kunnen spinnen.
Wij bieden u de "Hembra" die zacht en soepel valt en een edele glans heeft aan met een wollen bies met structuur in vier natuurlijk kleuren.
Alle productdetails
Hier vindt u alle belangrijke informatie over het product.
Beoordelingen voor Alpaca/merino deken van natuurlijk haar "Hembra"
4,9

